Biblioteczka

Pete Greig, Modlitwa 24/7

Informacja prasowa z dnia 17.11.2017 r.

Pete Greig, Modlitwa 24/7, liczba stron: 400, cena: 39,90 zł, ISBN: 978-83-8065-062-6

Odmień swoje życie!
Ruch Modlitwy 24/7 staje się coraz bardziej znany i powszechny. Pierwsza sala modlitwy powstała w 1999 roku w hali magazynowej w Chichester w Anglii. Dziś Modlitwa 24/7 jest obecna w kościołach, domach, slumsach, więzieniach i kampusach już w ponad połowie krajów na ziemi – jak dowiadujemy się z książki Modlitwa 24/7, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha.

Dla wielu chrześcijan modlitwa to wyłącznie obowiązek, który w codziennym życiu ma niewielkie znaczenie. Greig opowiada historię ruchu 24-godzinnej modlitwy: szczegółowo opisuje drogę, podczas której modlitwa przekształcała się z obowiązku w sens życia duchowego. Śledzi z bliska życie i posługę członków ruchu i przedstawia czytelnikom niezliczone świadectwa tego, jak Bóg odpowiada na modlitwy, zmieniając przy tym życie pojedynczego człowieka i całego społeczeństwa.

Modlitwa, misja i sprawiedliwość
Jak przekonuje autor – „Modlitwa musi przekuć się w działanie, dlatego ta książka opowiada o czymś więcej niż tylko o modlitwie i obecności. Mówi również o misji i sprawiedliwości”. Modlitwa potrafi się urzeczywistnić na tysiąc różnych sposobów, czego dowodem są świadectwa zawarte w książce.
Modlitwa 24/7 będzie niezwykłym wsparciem dla wszystkich próbujących pogłębiać swoją wiarę poprzez nawiązanie relacji z żywym Bogiem, pomoże odkryć jak się modlić.

Bear Grylls o Modlitwie 24/7
„Pete Greig, mój przyjaciel, napisał ja po to, żeby pomóc zwykłym „brudnym” ludziom – takim jak ja – odnaleźć nieco więcej Bożej chwały i inspiracji. Modlitwa 24/7 to przejmująca, osobista i szczera historia o największej przygodzie życia. Została napisana z serca, ręką tytana modlitwy, którego kocham i podziwiam”.

O autorze:
Pete Greig – bestsellerowy autor książek, inicjator i założyciel Ruchu Modlitwa 24/7, aktualnie obecnego w ponad połowie krajów świata. Jest pastorem w Emmaus Rd, Guildford w Anglii, wykłada w St Mellitus Theological College w Londynie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy