Kolejni certyfikowani kandydaci z Pomorza

Przed drugą turą wyborów samorządowych na burmistrzów i wójtów na Pomorzu przedstawiciele organizatorów akcji ?Rodzina ma głos!? wręczyli kolejne Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. Jest to kontynuacja ogólnopolskiej kampanii, zachęcającej do świadomego oddania głosu w tych wyborach.

Na Pomorzu przedstawiciele Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny wręczyli kolejne certyfikaty dla kandydatów, biorących udział w drugiej turze wyborów samorządowych. Wszyscy zdeklarowali się do przestrzegania Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie. Wśród nowo certyfikowanych są:

  • Krzysztof Bagiński ? burmistrz Białogardu starający się o reelekcję,
  • Witold Tadeusz Namyślak ? burmistrz Lęborka również starający się o reelekcję.

Pełna lista certyfikowanych kandydatów dostępna jest na stronie: http://www.rodzinamaglos.pl/kandydaci_wszyscy.html

Grzegorz Jabłoński z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, podkreśla wagę kontynuowania certyfikacji nowych kandydatów: Staramy się cały czas wskazywać wyborcom kandydatów, którzy podpisując Dekalog Samorządowca Przyjaznego Rodzinie, zadeklarowali troskę o wartości rodzinne. Dlatego można im zaufać i oddać na nich głos w drugiej turze wyborów. W wielu miastach nadal czekamy na rozstrzygnięcie wyborów na najważniejsze funkcje samorządowe w wielu miejscowościach. Nadal można wybrać lepszą przyszłość dla naszych ?małych ojczyzn?, gdzie polskie rodziny będą miały zapewniony dobrobyt i nie będą atakowane ideologiczne.

Co po wyborach?

Kampania ?Rodzina ma głos!? nie kończy się na samych wyborach. Wraz z ogłoszeniem wszystkich oficjalnych wyników będzie wiadomo ilu jest samorządowców przyjaznych rodzinie i rozpocznie się czteroletni okres ich monitoringu. Środowiska lokalne będą mogły nawiązać ściślejszą współpracę z prorodzinnymi kandydatami i wspomóc ich w realizowaniu Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny. Dostarczył
Authors
Top