Biblioteczka Co czytać

Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół? José H. Prado Flores

Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół? José H. Prado Flores
Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół? José H. Prado Flores Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół? José H. Prado Flores 112 stron, 120×190, oprawa miękka

Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół? José H. Prado Flores

Dlaczego Bóg nie uzdrawia swoich przyjaciół?

José H. Prado Flores

112 stron, 120×190, oprawa miękka ze skrzydełkami, ISBN 978-83-7516-788-7

Cena: 20 zł

Czy Bóg ?ma prawo? uzdrawiać tych, których chce, i dlaczego nie zawsze uzdrawia tych, którzy wiernie Mu służą? Dlaczego nie uzdrowił Mojżesza z jąkania? Albo Pawła, który trzykrotnie błagał, żeby Bóg uzdrowił go z ciernia w ciele?

Przez trzy lata swej posługi Jezus sprawił, że słońce uzdrowienia zabłysło zarówno nad sprawiedliwymi, jak i nad grzesznikami. Dziś czyni to nadal. Uzdrawia wielu; uwalnia od ucisku innych, ale ileż razy nie robi tego w stosunku do tych spośród nas, którzy gościli Go w Betanii swych serc. Stajemy wobec tajemnicy Jego wolności. Bóg jest miłosierny dla tych, dla których chce, i nie waży naszych zasług ani dobrych uczynków.

José H. Prado Flores ? biblista, założyciel Szkoły Ewangelizacji Świętego Andrzeja, która działa obecnie w 82 krajach. Jest autorem wielu książek i artykułów dotyczących duchowości katolickiej i Nowej Ewangelizacji, m.in. bestsellera Nowi ewangelizatorzy dla Nowej Ewangelizacji, w którym podsumowuje 40 lat swojego doświadczenia ewangelizacyjnego.

Publikacja w serii Metanoia.

A to już wiesz?  Odkryj Jezusa na nowo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy