Aktualne

Apostoł Chrystusa w dresie?!

Informacja prasowa 28.03.2018 r.

Damian Krawczykowski, Apostołowie w dresach, liczba stron: 160, cena: 19,90 zł, ISBN 978-83-8065-202-6

Apostoł Chrystusa w dresie?!

„W naturę chrześcijańskiego powołania wpisana jest misja”. Czy takie hasło do ciebie przemawia? Nie? No to spróbujmy od nowa. W ten oto prowokacyjny sposób rozpoczyna się debiutancka książka Damiana Krawczykowskiego – Apostołowie w dresach, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Świętego Wojciecha.

Autor młody pisarz i felietonista w sposób młodzieżowy przekonuje młodych ludzi do zmian
w swoim życiu. Jak to zrobić? Każdy powinien spojrzeć prawdzie w oczy i zastanowić się co
w życiu robi i Kogo w nim poszukuje. Najlepiej szukać – jak przekonuje Krawczykowski –
w Kościele. „W Kościele katolickim pasuje wszystko. Serio. Prawdy wiary, zasady, reguły, liturgia, kapłaństwo. Wszystko gra. Nie gra tylko nasze podejście do wiary. Do swojego miejsca w kościele”.

Apostoł w dresie?
W ostatnich latach w kościele można zaobserwować liczne inicjatywy ewangelizacyjne kierowane do młodych, czy to muzyczne czy wykorzystujące sztuki audiowizualne. Jednak wszystkie one łączą w sobie jeden cel, uzmysłowienie sobie, że każdy może zostać częścią kościoła oraz apostołem walczącym o swoje życie oraz innych ludzi.

Pod patronatem Muodych Kotów
Książka Apostołowie w dresach, ukazuje się pod wyjątkowym patronatem, zespołu chrześcijańskiego, wyrastającego z nurtu hip-hopowego Muode Koty. Już wkrótce nastąpi premiera piosenki pt. „Apostołowie” oraz klipu promującego książkę. Ponadto przejmującą przedmowę do książki napisała grupa ewangelizacyjna – Wyrwani z niewoli.
Apostołowie w dresach to doskonała lektura dla młodych ludzi, duszpasterzy pracujących z młodzieżą, nauczycieli oraz rodziców. Pomoże ona zrozumieć potrzeby oraz mentalność młodych ludzi.

O autorze:
Damian Krawczykowski – katolicki felietonista, pisarz młodego pokolenia. Prowadzi swój blog #jasnefelietony na portalu deon.pl, publikuje w czasopismach dla młodzieży „Wzrastanie” oraz „Rycerz Młodych” oraz w miesięczniku charyzmatycznym „Ogień Jezusa”, współpracuje także z portalem wrodzinie.pl. Jest pomysłodawcą projektu ewangelizacyjnego Akademia Apostołów.
Więcej informacji:
Katarzyna Rabiega, [email protected], tel. 61 659 37 75

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy