Do czytania

Agape, o. Marcelo Rossi

Premiera superbestsellerowej książki o. Marcelo Rossiego w Polsce! Agape o. Marcelo Rossi 148 stron, 120×190 mm oprawa miękka ISBN 978-83-7516-493-0 cena 24,00 zł Superbestseller charyzmatycznego

Premiera superbestsellerowej książki o. Marcelo Rossiego w Polsce!

Agape

o. Marcelo Rossi

148 stron, 120×190 mm

oprawa miękka

ISBN 978-83-7516-493-0

cena 24,00 zł

Superbestseller charyzmatycznego kapłana – niemal 8 mln sprzedanych egzemplarzy w Brazylii!

Agape to uczta, posiłek celebrowany przez pierwszych chrześcijan na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy. Agape była okazją do spotkania ludzi bogatych i ubogich, którzy jednoczyli się w przyjaźni, braterstwie i miłości. W swojej najnowszej książce o. Marcelo Rossi odkrywa na nowo i uwypukla to pierwotne znaczenie słowa agape. W charakterystycznym dla siebie, oryginalnym i lekkim stylu o. Marcelo udziela współczesnym wierzącym duchowych wskazówek opartych na nauce katolickiej, wykorzystując w tym celu nowoczesne środki przekazu, takie jak radio, telewizja i Internet. W Agape o. Marcelo posługuje się tym samym prostym, przejrzystym i pogodnym sposobem komunikacji, który uczynił z niego fenomen medialny naszych czasów. Autor przedstawia wybór motywów z Ewangelii według św. Jana zinterpretowanych przez pryzmat znaczenia Bożej miłości w konkretnych ludzkich zmaganiach we współczesnym świecie.

Radio Watykańskie o fenomenie Agape

http://www.radiovaticana.org/POL/articolo.asp?c=575509

O. Marcelo Rossi (ur. 1967) to popularny w Brazylii kapłan, lider katolickiego ruchu charyzmatycznego w tym kraju. Jest zwolennikiem większego wykorzystywania muzyki w liturgii; sam nagrał wiele płyt, często pojawia się także w radiu i telewizji, zagrał również w dwóch filmach poruszających tematy religijne. Wszystkie wpływy przeznacza na katolickie organizacje charytatywne oraz na potrzeby własnej parafii. Kilka książek, jakie do tej pory wydał, w jego rodzimej Brazylii rozeszło się w milionowych nakładach.

seria Metanoia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.