Diecezja Warszawsko-Praska Ewangelizacja Rekolekcje

Rekolekcje Ignacjałskie

Rekolekcje Ignacjałskie Ćwiczenia Duchowe, powszechnie zwane Rekolekcjami Ignacjałskimi, stwarzają szczególną okazję wejścia, w klimacie modlitwy zakorzenionej w Słowie Bożym, w głąb samego siebie. Będąc drogą

Rekolekcje Ignacjałskie

Ćwiczenia Duchowe, powszechnie zwane Rekolekcjami Ignacjałskimi, stwarzają szczególną okazję wejścia, w klimacie modlitwy zakorzenionej w Słowie Bożym, w głąb samego siebie. Będąc drogą pogłębionego życia duchowego, przeprowadzają one rekolektanta przez kolejne etapy otwierania się na Boga. Są także szkołą modlitwy medytacyjnej i kontemplacyjnej. Osobom stojącym przed wyborem drogi życia, Ćwiczenia Duchowe pomagają w dokonaniu właściwego wyboru. Są pomocne także do reformy życia oraz do pogłębienia i ożywienia doświadczenia wiary. Mogą stać się czasem spotęgowanego duchowego wzrostu.

Jezuickie Ośrodki Rekolekcyjne zapraszają na Rekolekcje Ignacjałskie “Ćwiczenia Duchowe do domów rekolekcyjnych w Czechowicach-Dziedzicach, Częstochowie, Gdyni, Kaliszu, Warszawie-Falenicy, Zakopanym. Terminy rekolekcji można znaleźć na stronie JOR http://www.e-dr.jezuici.pl/ oraz na stronach poszczególnych domów rekolekcyjnych.

Jezuickie Ośrodki Rekolekcyjne
[email protected]
http://www.rekolekcje.vel.pl

hastagi na stronie:

#rekolekcje ignacjanskie #rekolekcje ignacja??skie terminy #czechowice dziedzice rekolekcje ignacjanskie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.