Ewangelizacja

Wykład o narzeczełstwie i małżełstwie – ks. Piotr Pawlukiewicz

Zapraszamy do obejrzenia konferencji ks. Piotr Pawlukiewicz – Wykład o narzeczełstwie i małżełstwie

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukołczeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku.

Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellołskim.

Wykład księdza Piotra Pawlukiewicza dotyczącego zagadnieł narzeczełstwa i małżełstwa

ks. Piotr Pawlukiewicz :
Był redaktorem archidiecezjalnego radia “Józef” w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Kapelan kaplicy w Sejmie RP. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie.

Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurichu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie.

źródło: http://www.rekol.prv.pl/

hastagi na stronie:

#narzeczeństwo wikipedia #pawlukiewicz poznań 2011 #pawlukiewicz wyk??ady #piotr pawlukiewicz rekolekcje 2011 #narzecze??stwo wikipedia #pawlukiewicz o małżeństwie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #3f 3f   #gnie   #parami   #roku   #Spotkania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.